Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecinek

Szczecinek: rzuć palenie w kilka dni

23.10.2012, Pomoc osobom uzależnionym i współuzależnionym

Od 22 października w Szczecinku odbywa się terapia antynikotynowa prowadzona przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Podczas zajęć można dowiedzieć się, jak zwiększyć szanse na wygraną z uzależnieniem.

Każdy wypalany papieros przyczynia się do szkód w naszym organizmie. Lekarze alarmują, że palenie tytoniu to najprostsza droga do nowotworów, chorób układu oddechowego i układu krążenia. Palacz szkodzi nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym.

Akcja realizowana w tym tygodniu w Szczecinku nosi tytuł „W ciągu 5 dni rzucisz palenie!” i jest prowadzona na podstawie zasad opracowanych przez lekarzy i psychologów z USA. Walka z uzależnieniem wg tej metody dała już zwycięstwo ok. 20 mln ludzi na świecie. Około 60% uczestników kursu na trwałe rzuca palenie.

Wolontariusze zapraszają wszystkich, którzy chcą zerwać z nałogiem, do siedziby filii ChSCh, przy ul. Limanowskiego 6. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 18.

Wstęp bezpłatny!

Czytaj więcej o pomocy osobom uzależnionym i współuzależnionym.

Tekst: Justyna Libera, red. aw

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecinek
ul. Limanowskiego 6/1
78-400 Szczecinek

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670
z dopiskiem: „filia Szczecinek”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij