Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Szczecinek: rzuć palenie w kilka dni

Od 22 października w Szczecinku odbywa się terapia antynikotynowa prowadzona przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Podczas zajęć można dowiedzieć się, jak zwiększyć szanse na wygraną z uzależnieniem.

Każdy wypalany papieros przyczynia się do szkód w naszym organizmie. Lekarze alarmują, że palenie tytoniu to najprostsza droga do nowotworów, chorób układu oddechowego i układu krążenia. Palacz szkodzi nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym.

Akcja realizowana w tym tygodniu w Szczecinku nosi tytuł „W ciągu 5 dni rzucisz palenie!” i jest prowadzona na podstawie zasad opracowanych przez lekarzy i psychologów z USA. Walka z uzależnieniem wg tej metody dała już zwycięstwo ok. 20 mln ludzi na świecie. Około 60% uczestników kursu na trwałe rzuca palenie.

Wolontariusze zapraszają wszystkich, którzy chcą zerwać z nałogiem, do siedziby filii ChSCh, przy ul. Limanowskiego 6. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 18.

Wstęp bezpłatny!

Czytaj więcej o pomocy osobom uzależnionym i współuzależnionym.

Tekst: Justyna Libera, red. aw

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij