Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Szczecinek: rozbrajanie cukrzycy

W piątek, 24 maja filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinku zaprasza na zajęcia Szkoły Zdrowego Gotowania. Tematem będzie rozbrajanie cukrzycy za pomocą diety.

Wspólnym mianownikiem każdego rodzaju cukrzycy jest podwyższony poziom cukru we krwi. Jeśli ten stan trwa przewlekle, upośledza działanie całego organizmu. Podstawą leczenia jest kontrola spożywanych węglowodanów, kontrola masy ciała i zwiększenie aktywności fizycznej. Osoby chore na cukrzycę muszą szczególnie dbać o dietę.

Jaki deser jest najlepszy dla cukrzyka? Lekarze odpowiadają – ŻADEN. Okazuje się, że diabetyk też może zjeść deser. Jaki? Na pewno zdrowy! O deserach dla cukrzyków opowiedzą na najbliższym spotkaniu Piotr i Maria Samulakowie.

Spotkanie Szkoły Zdrowego Gotowania odbędzie się już po raz dziesiąty. Będą to ostatnie zajęcia przed przerwą wakacyjną. Warto przyjść, wysłuchać ciekawej prelekcji i wziąć przepis na lekki, zdrowy, letni deser.

Zajęcia Szkoły Zdrowego Gotowania odbędą się już jutro, 24 maja o godzinie 17 w lokalu przy ul. Limanowskiego 6/1. Następne dopiero jesienią.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij