Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecinek

Szczecinek: kolejne osoby uporały się z uzależnieniem

31.01.2011, Pomoc osobom uzależnionym i współuzależnionym

24-28 stycznia w Szczecinku trwała terapia antynikotynowa zorganizowana przez wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Dzięki niej osiem osób uporało się z uzależnieniem.

Program prowadził pastor Piotr Samulak. Tak jak poprzednia terapia, zorganizowana w listopadzie ubiegłego roku, również i ta cieszyła się sporym zainteresowaniem. Program już po raz drugi – dzięki uprzejmości pana Adama Wyszomirskiego, dyrektora Szczecineckiej Agencji Promocji i Kultury (SAPiK)  – odbył się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 w Szczecinku. Organizatorów wspierała w realizacji pani kierownik biblioteki, która rzuciła palenie właśnie dzięki listopadowym zajęciom.

Po zakończeniu pięciodniowego kursu co najmniej raz w miesiącu organizowane są spotkania wspierające, na które przychodzą osoby jeszcze walczące z uzależnieniem.

Warto także nadmienić, że całe przedsięwzięcie cieszyło się dużym wsparciem lokalnych mediów. Wolontariusze dziękują również burmistrzowi Szczecinka oraz innym osobom życzliwym tej inicjatywie.    

Czytaj o pomocy osobom uzależnionym.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecinek
ul. Limanowskiego 6/1
78-400 Szczecinek

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670
z dopiskiem: „filia Szczecinek”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij