Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Szczecinek: kolejne osoby uporały się z uzależnieniem

24-28 stycznia w Szczecinku trwała terapia antynikotynowa zorganizowana przez wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Dzięki niej osiem osób uporało się z uzależnieniem.

Program prowadził pastor Piotr Samulak. Tak jak poprzednia terapia, zorganizowana w listopadzie ubiegłego roku, również i ta cieszyła się sporym zainteresowaniem. Program już po raz drugi – dzięki uprzejmości pana Adama Wyszomirskiego, dyrektora Szczecineckiej Agencji Promocji i Kultury (SAPiK)  – odbył się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 w Szczecinku. Organizatorów wspierała w realizacji pani kierownik biblioteki, która rzuciła palenie właśnie dzięki listopadowym zajęciom.

Po zakończeniu pięciodniowego kursu co najmniej raz w miesiącu organizowane są spotkania wspierające, na które przychodzą osoby jeszcze walczące z uzależnieniem.

Warto także nadmienić, że całe przedsięwzięcie cieszyło się dużym wsparciem lokalnych mediów. Wolontariusze dziękują również burmistrzowi Szczecinka oraz innym osobom życzliwym tej inicjatywie.    

Czytaj o pomocy osobom uzależnionym.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij