Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Szczecinek: deser może być smaczny i zdrowy

18 maja, o godz. 17 w siedzibie filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinku (ul. Limanowskiego 6) odbędzie się kolejne spotkanie Szkoły Zdrowego Gotowania wg wskazówek Carolin Mueller-Pawlak, specjalistki zdrowego, wegetariańskiego odżywiania i autorki książki Naturalna kuchnia wegetariańska.

Tym razem będziemy świadkami prezentacji i degustacji zdrowych deserów. Kto nie lubi słodkości? Rzadko można spotkać taką osobę! Ale właśnie nieodpowiednio przyrządzone desery są przyczyną wielu problemów zdrowotnych.

Dlaczego nasze dzieci grymaszą i są pozbawione apetytu? Dlaczego próchnica dziesiątkuje nasze zęby? To cukier rafinowany obniża zdolność organizmu do walki z chorobami i stanami zapalnymi, narusza równowagę systemu nerwowego. Kombinacja cukru, mleka i jajek, jak udowodniono, jest największą przyczyną powstawania miażdżycy. A te składniki spotykamy w lodach, plackach, naleśnikach, kremach i innych przysmakach. Czym je zastąpić, zachowując jednocześnie możliwość jedzenia słodkich deserów? O tym już w piątek podczas wykładu Gorzka strona cukru i części praktycznej. Program poprowadzą Mariola i Piotr Samulakowie. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny.

Zapisy pod numerem tel. 791 349 494.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Serwis Informacyjny ChSCh

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij