Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Jutro jest… wtedy pochylisz się nad sobą w Bornem Sulinowie

Słowno-muzyczna opowieść o wędrówce przez sztuczne raje do trzeźwego i mającego sens życia. Ostrzeżenie przed zgubnym wpływem uzależnień i przemocą. To wszystko było udziałem młodzieży uczestniczącej w spotkaniu z Jarkiem Wajkiem, byłym wokalistą Oddziału Zamkniętego, w Bornem Sulinowie koło Szczecinka.
 
21 pażdziernika w auli zespołu szkół przy al. Niepodleglości 24 zgromadziło się 250 osób. W programie zorganizowanym przez osoby związane z Chrześcijańską Służbą Charytatywną (ChSCh) oraz przedstawicieli lokalnego urzędu miejskiego wzięli udział przede wszystkim uczniowie z klas gimnazjalnych i licealnych.

W swoim autorskim programie Jutro jest… wtedy pochylisz się nad sobą Jarek Wajk dzielił się swoją często trudną drogą i pokazywał, jak złudnym rozwiązaniem problemów są alkohol czy narkotyki.

Występ spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem wśród urzędników, działaczy organizacji pozarządowych, grona pedagogicznego i uczniów. W 2011 roku Jarek Wajk jest ponownie zaproszony do Bornego Sulinowa oraz Szczecinka.

Czytaj o profilaktyce uzależnień.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij